اخبار ویژه

ارتباط مستقیم با رییس دانشگاه
کلیه اطلاعیه های مورد نیاز دوم سال تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳
دوشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
انتصاب رییس دانشگاه جاوید به سمت معاون هیات عالی نظارت منطقه ۱۲ دانشگاه آزاد اسلامی
 
 
 
اندازه متن: +  -
تعداد بازديد: 1235

دبیر کل هیأت موسس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی ریاست دانشگاه جاوید جیرفت را به سمت معاون هیأت عالی نظارت منطقه دوازده دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

منطقه دوازده شامل سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان می باشد.

 

دکتر نوریان با صدور حکمی خطاب به ایشان آورده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر هادی پورجاوید

نظر به تعهد و سوابق علمی و مدیریتی ارزنده جنابعالی بنا به پیشنهاد ریاست هیأت عالی نظارت منطقه دوازده (استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان)، شما را به سمت «معاون هیأت عالی نظارت منطقه دوازده» (پست شماره ۳۷۳) منصوب می نمایم.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای آگاه، علمی و متعهد و یاری همکاران و شرح وظایف ابلاغی و تحت مدیریت ریاست هیأت عالی نظارت منطقه، قادر باشید وظایف خطیری را که در راستای نظارت بر امور دانشگاه های آن منطقه دارید به نحو مطلوب و مورد قبول و رضای درگاه ذات اقدس احدیت به مرحله اجرا برسانید.

رجاء واثق دارم که هیأت های عالی نظارت در منطقه چنانچه بخواهند منطبق بر آخرین روش‌ها و یافته‌های روز دنیا عمل کند باید به مسئله بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته و سامانه‌های نظارت بی‌درنگ، زنده و هوشمند تکیه کرده و موضوع هماهنگی و همسویی متقابل با رؤسا و مقامات دانشگاهی منطقه را با حفظ استقلال وظایف نظارتی در سرلوحه کار خود قرار دهند.

از خداوند متعال موفقیت جنابعالی و همکاران عزیز را مسئلت دارم.

 

FullSizeRender-qpr.jpg

 

همچنین قبلا طی حکمی جداگانه دکتر هادی پورجاوید به سمت عضو کمیته علمی-تخصصی دانشگاه علمی و کاربردی انتخاب شده بودند.

 

 

    1. ارسال نظر