Warning: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'UTC' for 'UTC/0.0/no DST' instead in /home/javidac/public_html/counter_site.php on line 16
اخبار ویژه

ارتباط مستقیم با رییس دانشگاه
کلیه اطلاعیه های مورد نیاز دوم سال تحصیلی ۹۴-۱۳۹۳
چهارشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۸۹
توضیحات وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ICT
 
 
 
اندازه متن: +  -
تعداد بازديد: 1211
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات :
حوزه ICT توان زیادی در جذب نیروهای متخصص داردحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات به لحاظ گستردگی در بخش تولید خدمات، سرویس‌ها و محتوا،حوزه‌ای ‌است که بیشتر از بقیه حوزه‌ها می‌تواند نیروهای انسانی کارآمد، نخبه ومتخصص را جذب کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رضا تقی‌پور در جشن بزرگ موفقیت فرزندان خانواده ارتباطات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: امروز، بخش مخابرات، نرم‌افزار و کامپیوتر نیازمند نوآوری،خلاقیت و حضور ذهن‌های فعال و پویا است.
وی افزود : طبیعتا در ICT رقابت بسیارشدید است اما به همین نسبت، امروز شاهد آن هستیم که رتبه‌های نخست کنکور دررشته‌هایICT ، الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر جذب می‌شوند.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد:‌علی رغم این رقابت و فشردگی، این حوزه گسترده بوده و افق آینده روشنی دارد و بسیاری از مسائل و مشکلاتی که در دنیای فیزیکی قابل حل نیست امکان مدیریت آن در فضای مجازی وجود دارد.
وی خاطر نشان کرد:‌این به معنی آن است که شما جوانان می توانید با خلاقیت‌و نوآوری خود آینده درخشان کشور در این حوزه را رقم بزنید.
دکتر رضا تقی‌پور با بیان این مطلب که در حال حاضر بیش از ۹۰ درصدفعالیت‌ها توسط بخش خصوصی انجام می‌شود، گفت: امروز، الگوی توسعه کشور توسعه در بخش خصوصی می‌باشد و توسعه به صورت همکاری‌های غیرمستقیم با دولت است.
وی ادامه داد:‌هم اکنون فضای کسب و کار و اشتغال در این حوزه با وزارت برای هرکسی که باخلاقیت و نوآوری به ارایه سرویس و خدمات به مردم می‌پردازد باز است.
وی تاکید کرد: امیدواریم با توسعه این فضای کسب و کار، شاهد رشد رتبه کشور در سطح بین‌المللی و بهره‌مندی همه آحاد هموطنان از نعمت فناوری‌های پیشرفته در جهت رفاه و تسهیل امور باشیم.
 
معرفی سایت مفید: www.ictkey.ir
    1. ارسال نظر